Bodrum’un en popüler turlarından biri şüphesiz ki Bodrum Dalış Turu. Bodrum tüplü dalış turu ile Bodrum’un sualtı dünyasını keşfedebilir ve harika fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Aşağıda Bodrum dalış turu ile ilgili tüm bilgileri vermeye, tüm soruları sizler için cevaplamaya çalıştık. Yazının tamamını okuduktan sonra aklınıza takılan herhangi bir soru olursa aşağıdaki numaradan bizimle iletişime geçebilir ya da sağ altta bulunan Whatsapp butonuna tıklayabilirsiniz. Direkt rezervasyon yaptırmak isterseniz ise rezervasyon formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uygun olan satış temsilcilerimizden biri en fazla 5 dakika içerisinde sizinle iletişime geçecektir.

Yerini Şimdi Ayır Ücreti Tur Günü Öde!

+90 506 105 22 15

Bodrum Dalış Turu Detayları

 

Tur GünleriHafta İçi Her Gün
Tur Başlangıç Saati09:00
Dönüş Saati13:30
Yanınızda Gelirken GetirinHavlu, Güneş Kremi ve Gözlüğü, Yüzme Kıyafetleri
Fiyata Dahil Olanlar
Profesyonel EğitimGümbet İçi Otel Transferi
Dalış EkipmanlarıFotoğraf ve Videolar
Fiyata Dahil Olmayanlar
Gümbet Dışı Otel Transferi (Ekstra ₺30)
İçecekler
Yukarıdaki numaradan bize yazarak ya arayarak rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi aşağıda bulunan rezervasyon formunu da doldurabilirsiniz.
Whatsapp üzerinden bize yazarsanız satış temsilcilerimiz sizlere anında geri dönüş sağlayacaklardır ve size Türsab onaylı dijital bir bilet göndereceklerdir. Rezervasyon formunu doldurarak rezervasyonunuzu gerçekleştirirseniz ise yine en geç 15 dakika içinde satış temsilcilerimiz sizinle irtinbat kuracaklardır. Ardından da dijital  biletinizi gönderecekler. Bu bileti, sabah teknede telefonunuzdan gösterebilirsiniz.
Hayır, herhangi bir ön ödeme yapmanıza gerek yok. Ödemenin tamamını tur günü yapabilirsiniz. Fakat sezonun yoğun olduğu dönemlerde önce kapora istenebilir. Bunu da belirtmekte fayda var.
Teknemiz sabah saat 09:00’da ayrılıyor ve saat 13:30 civarı Gümbet Limanına geri dönüyor.
Teknemiz Gümbet Limandan kalkıyor. Rezervasyonunuzu yaptırdıktan sonra satış temsilcimiz size teknenin tam konumu ve teknenin adını da gönderecek.
Bodrum Dalış Turu fiyatı kişi başı 230 lira. Eğer yanınızda dalış yapmayacak ama size eşlik edecek bir arkadaşınız var ise onun ücretlendirmesi ise 115 lira.
Tur fiyatına ekipmanlar, ön eğitim ile fotoğraf ve videolar dahil. Bodrum’da fotoğraf ve videoların dahil olduğu başka bir dalış turu olmadığı için bu tur sizin için çok daha hesaplı hale geliyor.
Yaklaşık yarım saat süren 1 dalış yapıyorsunuz. Bu dalış sırasında yanınızda kesinlikle bir eğitmen bulunuyor ve birebir dalış yapıyorsunuz.
Hayır olmaz. Bu tur programı ilk defa dalacaklar için düzenleniyor. Tecrübeli bir dalıcı iseniz diğer tur programlarımız hakkında lütfen bizimle iletişime geçin. Detaylı olarak programlarımızı anlatabiliriz.
Evet. 16 yaşından küçük kişiler dalış turumuza katılamıyor. 16-18 yaş arasındaki katılımcıların ise yanında mutlaka ebeveyn bulunmalı ve ebeveynlerinden birinin izni alınmalı.
Teknede sadece nakit ödeme kabul ediliyor.
Yaz sezonu boyunca hafta içi her gün turumuz var. Olumsuz hava koşullarının olduğu günler tur iptal edilebilir. İptal durumunda size haber verilir ve ödeme yaptıysanız ücretinizin tamamı iptal edilir.

Neden Bodrum Tüplü Dalış Turuna Katılmalısınız?

Her şeyden önce Bodrum’un harika bir su altı dünyası var. Renk renk, çeşit çeşit balıklarla birlikte yüzebilir ve harika fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Fotoğraf demişken… Bu turda suyun altında çekileceğiniz fotoğraf ve videolar da fiyata dahil. Bizi diğer dalış okullarından ayıran bu özellik sayesinde gün sonunda çok daha ekonomik bir tur yapmış oluyorsunuz.

Bodrum’un en köklü dalış okullarından biri olduğumuz için dalış deneyiminizi sadece deneme dalışı ile sınırlı tutmak istemeyebilirsiniz. İleri seviye kurslarımıza da katılabilirsiniz ve uluslar arası geçerliliği olan sertfikalar alıp profesyonel bir dalışçı da olabilirsiniz. Detaylı fiyat ve kurs bilgisi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Bu Turlar Da İlginizi Çekebilir:

Bodrum Jeep Safari

Bodrum Jet Ski

Bodrum Parasailing (Deniz Paraşütü)

Evet, Bodrum dalış turu detayları bu şekilde. Aklınıza hala takılan bir soru var ise bizimle iletişime geçebilir ve sorularınızın cevaplarını öğrenebilirsiniz. Bodrum tüplü dalış turu kesinlikle kaçırılmaması gereken bir deneyim.

Bodrum Dalış Turu

Yorumlar

5.00 I 1 Yorum
Aralık 27, 2020

Yazın gerçekleştirdiğimiz harika bir deneyimdi

Yorum Yapın

Puan